poniedziałek, 3 października 2016

POCHWAL SIĘ SWOIM INSTAGRAMEM!

MASZ SWÓJ PROFIL NA INSTAGRAMIE? POCHWAL SIĘ NIM!

Często zadajecie mi pytania, w jaki sposób fotografuję książki, że wychodzą tak cudowne zdjęcia. Odpowiedź jest, wbrew pozorom, banalna. Wystarczy mieć pomysł i wykonać zdjęcie za dnia. Wiem jednak, że wykreowanie ciekawej scenki do łatwych zadań nie należy, dlatego poszukuję inspiracji w Internecie. Najczęściej jednak, są to właśnie prace innych blogerów lub czytelników publikujących zdjęcia na Instagramie uruchamiają jakieś trybiki w mojej głowie i w cudowny sposób rodzi się pomysł na aranżację z książką w roli głównej. 

Nie robię tych obrazków żadnym profesjonalnym sprzętem, nie doświetlam ich dodatkowymi lampami, wykorzystuje tylko to co mam po ręką, światło zza okna i aparat w komórce. Wspieram się przeróżnymi kocykami, szalami, poduszkami, gadżetami związanymi z tytułem czy treścią, świeczkami, kwiatkami i prawie zawsze kawą lub herbatą oraz jakimś słodyczem. Nie wiele trzeba, by stworzyć naprawdę fajny i przyciągający wzrok kadr. Do tego kilka drobnych zabiegów z apką Instagramu i efekt murowany. Dobry obrazek może zrobić każdy. Wystarczy uwierzyć, że się da. Ja w Was wierzę :)

Wiem też, że wielu z Was posiada swoje konto na Instagramie, ale nie wiele osób się z tym afiszuje. A szkoda. Dlatego mam do Was prośbę, POCHWALCIE SIĘ SWOIM PROFILEM Instagramu w komentarzu poniżej tego artykułu, a obiecam że zajrzę. Zapewne wzbogaci to zarówno moją wyobraźnię, jak i Waszą. A więc do dzieła! 

p.s. Mój profil możecie znaleźć w wyszukiwarce Instagramu wpisując @katewithbooks5 komentarzy:

 1. Mój instagramowy profil
  https://www.instagram.com/magi1g/

  Ale szczerze rzadko go używam. Powinnam częściej coś na niego dodawać i pewnie już niedługo się poprawię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeglądanie innych fajnych profili Insta motywuje dość skutecznie :)

   Usuń
 2. Mój instagram: martysia_ak
  https://www.instagram.com/martysia_ak/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój profil https://www.instagram.com/nefele166/?hl=pl
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli lubisz mojego bloga, to zostaw po sobie ślad w postaci komentarza :)