środa, 12 kwietnia 2017

'WSZYSTKO WINA KOTA" ANGIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA [ZAPOWIEDŹ]O mały włos przegapiłabym zapowiedź najnowszej powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, genialnej polskiej pisarki, która od dłuższego czasu stoi na szczytach list bestsellerów. Często określana jest "dilerką emocji", gdyż w niesamowity i często zaskakujący sposób opisuje chwile bohaterów, poruszając serca każdego czytelnika. Tym razem zaprezentuje trochę lżejszą pozycję o zabawnym tytule - "Wszystko wina kota!".

Agnieszka Lingas-Łoniewska to popularna wrocławska pisarka powieści obyczajowych, które sprzedają się niczym świeże bułeczki. Książki te, jednak często są wybuchową mieszanką kilku gatunków, takich jak: kryminał, sensacja, romans, obyczaj, a nawet melodramat. Właśnie dlatego z dnia na dzień zyskuje coraz więcej czytelników. Autorka zadebiutowała w 2010 roku powieścią "Bez przebaczenia", jednak (to jest moje skromne zdanie) mocno zaistniała na polskim rynku wydawniczym dopiero po publikacji "Skazani na ból" i "Jesteś moja dzikusko". Natomiast premiera "Piętna Midasa" jeszcze bardziej wzmocniło jej pozycję na listach, gdyż jest to nieziemska powieść, którą trzeba przeczytać. Mam więc nadzieję, że każda kolejna jej książka będzie jeszcze lepsza :)

Premiera najnowszej pozycji "Wszystko wina kota!" zapowiedziana została na 24 maja 2017r.

-----------------------------------------------------------------------------------

Krótki opis: 

Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow – czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści. 

Jednocześnie Lidia, namawiana przez agentkę i przyjaciółkę, Karolinę, przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu, aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże, aby wywiad poprowadził Jack, który jako krytyk literacki także występuje incognito. 

„Wszystko wina kota!” to ciepła i optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy.

-----------------------------------------------------------------------------------

Co Wy sądzicie o tej zapowiedzi? Sięgnięcie po nią? Wasze opinie umieszczajcie w komentarzach poniżej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli lubisz mojego bloga, to zostaw po sobie ślad w postaci komentarza :)