niedziela, 24 kwietnia 2016

KONKURS Z KATARZYNĄ MICHALAKLubisz powieści Katarzyny Michalak? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie:) Możesz wygrać powieść "Amelię" lub " Rok w Poziomce".

Aby wygrać książkę należy:
1. Zaproponować tytuł następnej powieści Katarzyny Michalak oraz krótko opisać fabułę. 
2. Wybrać jedną z dwóch powieści do wygrania. Do wyboru: "Amelia" lub "Rok w Poziomce".
3. Udostępnić bannerek na facebook'u lub blogu lub google+. Mile widziane będzie obserwowanie publiczne bloga Kate with books.

Tym razem wygrają dwie osoby ! 

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest autorka bloga Kate with books.

2. Konkurs trwa od 24.04.2016 r. do 30.04.2016 r. do godz. 20.00.

3. Wyniki zostaną ogłoszone do 3 dni, od dnia zakończenia konkursu.
4. Nagrodą jest po 1 egzemplarzu nowych, nie czytanych książek Katarzyny Michalak "Amelia" oraz "Rok w Poziomce". Można walczyć tylko o 1 pozycję. 
4. Zgłoszenia zamieszczamy w komentarzu pod postem konkursowym na blogu.
5. Nagrodę wysyłam tylko w rejon Polski.
6. W przypadku braku kontaktu z wygraną osobą w ciągu 2 dni, nastąpi ponowne wyłonienie zwycięzcy.

7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
8. Wygrają dwie osoby z najbardziej kreatywnymi odpowiedziami na zadanie. Nie spełnienie warunków konkursu automatycznie eliminuje z konkursu.
9. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

10. Jeśli wygrana nie odpowie w przeciągu 2 dni na maila i nie prześle adresu do wysyłki, nagroda przejdzie w ręce kolejnego zwycięzcy.

Przykładowa odpowiedź:

Zadanie:
Wybieram książkę: "Amelia" lub "Rok w Poziomce"
Obserwuję jako: (dla chętnych)
Udostępniam baner (link):
E-mail:

Banner do udostępnienia:


4 komentarze:

 1. Zadanie: Tytuł następnej powieści Katarzyny Michalak to:"Czerwieni czar"
  Opis fabuły: W wielkim mieście czas biegnie szybko. Emilia do tej pory nie miała szczęścia do mężczyzn.....Nasza bohaterka po zmianie pracy, poznaje Krzyśka (wcześniej już kilkakrotnie zmieniała pracę). Kolega z pracy początkowo nie interesuje się koleżanką, jednak jej starania nie idą na marne....Podczas jednej z imprez organizowanych po pracy, Krzysiek poznaje od innej strony Emilię. Zakochuje się w niej. Jednak życie to nie jest bajka. Krzysiek skrywa wielką tajemnicę.... Pracuje w mieście, ale jego życie po pracy toczy się na wsi... Krzysiek ma duże gospodarstwo i hoduje zwierzęta. Ma znaczne stado trzody chlewnej i krów. W związku z tym, czy nasza bohaterka jest w stanie porzucić miejskie życie i przeprowadzi się na wieś? Czy ich związek przetrwa? I jak będzie to wszystko wyglądało przeczytacie w tej powieści. Nie zabraknie bowiem śmiesznych sytuacji, gdyż Emilia od urodzenia była mieszczuchem :) Śmiesznych sytuacji nie zabraknie - to Wam gwarantuje :D
  Wybieram książkę: "Amelia"
  Obserwuję jako: Lustra Książek
  Udostępniam baner:https://www.facebook.com/Lustra-Ksi%C4%85%C5%BCek-1574495689437025/
  E-mail: lustraksiazek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. xhttps://www.facebook.com/joasia.rutkowska/posts/167833962 baner...
  Mail jo7@spoko.pl
  Zgłaszkam się
  Obsserwuję, jako Joanna R.
  Wybieram "Amelia"

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł: Rok w malinach xd ponieważ maliny to nie tylko znaczenie owoców... xd Ewa poznaje kolesia, w którego wpada objęcia xd ...poznają się niczym współcześni Romeo i Julia, tyle że wśród krzewów malinowych, gdzie zrywają owoce :-P Kiedy się zakochują w sobie, to "Romeo" zostawia na szyi i nie tylko.. "malinki" by uczcić ucztę :-P zdobyczy :-P wakacyjny romams kwitnie :-P Ona odwzajemnia jego uczucia. Zbiera winogrona i karmią siebie nawzajem w sielankowej scenerii, na łonie natury :-P w okresie letnim, słonecznym wśród zielenii i kwiatów dookoła ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybieram książkę: "Rok w Poziomce"
  Obserwuję jako: Gab riela
  Udostępniam baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html
  E-mail: gabolek000@o2.pl
  Zadanie:

  Tytuł: "Dwie róże"
  Opis: Pewnego niepozornego dnia życie dwóch dorosłych kobiet zmienia się o 180 stopni. Przypadkowe spotkanie w kawiarni łączy je poprzez niesamowite podobieństwo. Dlaczego kobiety wyglądają niemal identycznie? Jak to możliwe, skoro nie są rodzeństwem? Ale podobny wiek i dziwne zachowanie obojga par rodziców są niepodważalnym dowodem. Nikt nie chce udzielić im żadnych informacji, więc kobiety rozpoczynają śledztwo na własną rękę. Szukając odpowiedzi na nurtujące je pytania, zdają sobie sprawę, że zrodziła się między nimi ogromna przyjaźń.
  Co się stanie, kiedy bolesna prawda poprzez zupełny przypadek wyjdzie na jaw? Czy młode kobiety urwą kontakt i znienawidzą swoje rodziny? Dlaczego rodzice przed laty posunęli się do tak drastycznego rozwiązania?

  OdpowiedzUsuń

Jeśli lubisz mojego bloga, to zostaw po sobie ślad w postaci komentarza :)