wtorek, 10 stycznia 2017

"SHADOW" SYLVAIN REYNARDPamiętacie „Raven” pierwszy tom nieziemskiej powieści Sylvaina Raynarda, gdzie w niesamowicie apetyczny sposób czytamy o magnetyzującym uczucia niepełnosprawnej Raven i super przystojnego wampira Williama? Na pewno ta, bo to jest pozycja obowiązkowa każdej kobiety. „Shadow” jest kontynuacją powieści, która pochłania nas jeszcze bardziej, ukazując mroczniejsze strony życia, jak i pełne nadziei chwile dwojga ludzi. Drugi tom złapie Cię w swoje macki i nie odpuści, aż nie skończysz czytać ostatniej strony.

„Shadow” zaczynamy czytać dokładnie w tym samym momencie, w którym skończyła się część pierwsza. Jednak w tej części poznajemy mroczne sekrety zarówno Williama, jak i Raven. Jakby tego było mało najbliższa osoba Raven jest kimś innym, niż myślała. Akcja powieści zmienia się w zawrotnym tempie, a adrenalina buzuje jak szalona. Jednak z każdą kartką chcesz więcej i więcej.

Oprócz wątku miłosnego i nutki erotyzmu stykamy się z nieprzewidywalną i szaloną walką o władzę nad światem wampirzym. Raven staje się „pieszczotką” Księcia, dlatego i jej życiu grozi ogromne niebezpieczeństwo. Czy potężny wampir ochroni swoją ukochaną przed wszech ogarniającym złem, czającym się na każdym kroku? 

Jeśli sądziłaś, że po „Raven” męczył Cię kac gigant, to jesteś w błędzie. Teraz odczujesz kaca do potęgi entej, którego trudno już będzie zaspokoić. Cała wiedza jaką zdobędziesz o Księciu rozpali Twoje zmysły, co spowoduje że oddałabyś wszystko, tylko by stać na miejscu Raven. 

Najtrudniejszy jest teraz czas oczekiwania na ostatni tom serii. Osobiście nie mogę się doczekać trzeciej części i jeszcze raz przepaść w tajemniczym i mrocznym świecie Florencji rządzącym nadprzyrodzonymi istotami. To jest pozycja, którą musisz poznać i poczuć to samo co ja. A na pewno nie będziesz żałować czasu poświęconego tej książce.

Moja ocena: 9/10

Tytuł: Shadow
Autor: Sylvain Reynard
Cykl: Piekło Gabriela Tom II
Gatunek: Paranormal romanse
Wydawnictwo: Akurat
Ilość stron: 512

4 komentarze:

Jeśli lubisz mojego bloga, to zostaw po sobie ślad w postaci komentarza :)